Gradering 11. januar 2020

Del dette
Facebooktwitterpinterestlinkedin

Nittedal Taekwondoklubb inviterer til klubbgradering

Tid11. januar 2020
StedBjertneshallen
Kvernstuveie 1
1482 Nittedal
Påmeldingsfrist10. januar 2020
Pris (inkl. belte)300,-

Veiledende program

  • 08:30 Dørene åpner
  • 09:00 Gradering barn
  • 13:00 Gradering ungdom/voksne

Foresatte, slektninger og venner er hjertelig velkommen til å se på graderingen!

Krav for å kunne gradere

  • Regelmessig oppmøte på treningene
  • Bestått teoriprøve og fysisk test (vil avvikles på trening før gradering)
  • Ingen utestående innbetalinger til klubben (treningsavgift o.l.)

Betaling

For raskere avvikling på graderingsdagen, ønsker vi at alle betaler graderingsavgift på forhånd, til vår konto eller på Vipps.

  • Kontonr.: 1295.60.62002
  • Vipps: #24499 Nittedal Taekwondoklubb

Husk å merke betalingen med navn på utøver(e).

Husk også å ta med Taekwondo-pass til graderingen!
Nye utøvere vil få utdelt pass på graderingsdagen.

Påmelding stengt. Etteranmelding på graderingsdagen er mulig.


Påmeldte

Motatt datoNavn
10.01.2020Elias Sebrani
10.01.2020Pavithran
09.01.2020Leif Sjöblom
09.01.2020Arn Sjöblom
09.01.2020Robin walle
09.01.2020Glenn Miller
09.01.2020Trude Jegstad
09.01.2020William Folkedahl
09.01.2020Juliana Finkenhagen
08.01.2020Stefan K. Hagabråten
08.01.2020Bo Adél Dotterud
07.01.2020Majken Elise Langer
07.01.2020Alexander L Broderstad
06.01.2020Sveinung Svegården
05.01.2020Leon Moen
05.01.2020Elin Bråthen
05.01.2020Leni Isabel Bråthen
05.01.2020Peder Opdahl
05.01.2020Simen kvennes
04.01.2020Even Risstubben Gunstad
03.01.2020William Begnum
03.01.2020Lukas Begnum
03.01.2020Kyrre Begnum
02.01.2020Emil Johan Martinsen
02.01.2020Vetle Skoglund
02.01.2020Kristoffer Foyn Torp
01.01.2020Madelen Kveum
31.12.2019Vibeke Nesbakken
31.12.2019Henrik Erlandsen Nesbakken
31.12.2019Ida Marie Erlandsen Nesbakken
29.12.2019Christoffer Nyquist-Andersen
29.12.2019Andreas Ronni Nicolaisen
29.12.2019Aksel Rosenvinge
29.12.2019Max Olofsson
28.12.2019 Abraham Baskaran
28.12.2019Anette Torgersbråten
27.12.2019Edvard Dahle Nedrelid
27.12.2019Stella Dahle Nedrelid
26.12.2019Tobias A Hafel
26.12.2019Magnus Nesbakken Sande
22.12.2019Thomas Merawe
20.12.2019Akshayan Murugathasan
20.12.2019Shapnen Murugathasan
19.12.2019Samir Sumic
19.12.2019Miruja Thayananth
19.12.2019Tanujaan Thayananth
18.12.2019Narmiethan Thayananthan
18.12.2019Niruthan Thayananthan
18.12.2019Vivithan Thayananthan
18.12.2019Ailin Hasle
18.12.2019Jessica Sjølie
18.12.2019Lucas Narvesen
18.12.2019Håkon Hofoss
16.12.2019Ida Karoline Vangen-Havnås
15.12.2019Markus Ski-Tuhaug
Del dette
Facebooktwitterpinterestlinkedin