Gradering 15. juni 2019

Del dette
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin

Nittedal Taekwondoklubb inviterer til klubbgradering

Tid15. juni 2019
StedBjertneshallen
Kvernstuveie 1
1482 Nittedal
Påmeldingsfrist14. juni 2019
Pris (inkl. belte)300,-

Veiledende program

  • 08:30 Dørene åpner
  • 09:00 Gradering barn
  • 13:00 Gradering ungdom/voksne

Barnepartiene graderer først. Etter barnegraderingen blir det graderingsseremoni med utdeling av belter og diplomer før vi starter med ungdom/voksne.

Foresatte, slektninger og venner er hjertelig velkommen til å se på graderingen!

Krav for å kunne gradere

  • Regelmessig oppmøte på treningene
  • Bestått teoriprøve og fysisk test (vil avvikles på trening før gradering)
  • Ingen utestående innbetalinger til klubben (treningsavgift o.l.)

Betaling

For raskere avvikling på graderingsdagen, ønsker vi at alle betaler graderingsavgift på forhånd, til vår konto eller på Vipps.

  • Kontonr.: 1295.60.62002
  • Vipps: #24499 Nittedal Taekwondoklubb

Husk å merke betalingen med navn på utøver(e).

Husk også å ta med Taekwondo-pass til graderingen!
Nye utøvere vil få utdelt pass på graderingsdagen.

Påmelding stengt. Etteranmelding på graderingsdagen er mulig.


Påmeldte

Motatt datoNavn
14.06.2019Peder Opdahl
14.06.2019Julian Limburg
14.06.2019Alexander L Broderstad
14.06.2019Kaja Li Tian Ng Langdal
14.06.2019Oviyan Jeyabalan
14.06.2019Madelen Kveum
14.06.2019Sveinung B. Svegården
14.06.2019Pavithran
13.06.2019SLETTEN, Knut Erik
13.06.2019Andreas Ronni Nicolaisen
13.06.2019Max Napoleon Rognerud Olofsson
12.06.2019Lars Svenkerud Lie
12.06.2019Simen kvennes
12.06.2019William Begnum
12.06.2019Lukas Begnum
12.06.2019Kyrre Begnum
12.06.2019Lucas Narvesen
12.06.2019Abraham Baskaran
12.06.2019Anette Torgersbråten
10.06.2019Henrik Liu Kraabøl
06.06.2019Adrian Onshus
06.06.2019Martin Peters
05.06.2019Iain Miller
05.06.2019Stefan K. Hagabråten
04.06.2019Akshayan Murugathasan
04.06.2019Shapnen Murugathasan
02.06.2019Hennie Andersen Hammerlund
02.06.2019Leni Isabel Bråthen
02.06.2019Ailin Hasle
02.06.2019Benjamin Korsmo Walskrå
02.06.2019Ola Pfister
02.06.2019Vetle Skoglund
02.06.2019Emil Johan Martinsen
01.06.2019Narmiethan Thayananthan
01.06.2019Niruthan Thayananthan
01.06.2019Vivithan Thayananthan
01.06.2019Miruja Thayananth
01.06.2019Samir
31.05.2019Magnus Nesbakken Sande
31.05.2019Christoffer Nyquist-Andersen
31.05.2019Seerat kaur
31.05.2019Ravinder Singh
31.05.2019Kasper Andre Granheim
31.05.2019Ida Karoline Vangen-Havnås
31.05.2019Ida Marie Erlandsen Nesbakken
31.05.2019Glenn Miller
31.05.2019Vidar alme
31.05.2019Tuva Skjærvik Starholm
31.05.2019Henry Hopkinson (testpåmelding)
31.05.2019Frida Skjærvik Starholm
31.05.2019Julie Rye Neraker
31.05.2019Ida Rye Neraker
31.05.2019Yassine Bouaazzati
31.05.2019Petter Ski-Tuhaug
31.05.2019Markus ski-Tuhaug
31.05.2019Willy Løw Stavdal
30.05.2019Thomas Merawe
Del dette
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin