Gradering 12. januar 2019

Del dette
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin

Nittedal Taekwondoklubb inviterer til klubbgradering
Tid: 12. januar 2019
Sted: Google Map iconBjertneshallen
Kvernstuveie 1
1482 Nittedal
Påmeldingsfrist: 11. januar 2019
Pris (inkl. belte): 300,-
Foreløpig program
  • 08:30 Dørene åpner
  • 09:00 Gradering barn
  • 13:00 Gradering ungdom/voksne

Barnepartiene graderer først. Etter barnegraderingen blir det graderingsseremoni med utdeling av belter og diplomer før vi starter med ungdom/voksne.

Foresatte, slektninger og venner er hjertelig velkommen til å se på graderingen!

Krav for å kunne gradere
  • Regelmessig oppmøte på treningene
  • Bestått teoriprøve og fysisk test (vil avvikles på trening før gradering)
  • Ingen utestående innbetalinger til klubben (treningsavgift o.l.)
Betaling

For raskere avvikling på graderingsdagen, ønsker vi at alle betaler graderingsavgift på forhånd, innen 9. januar, til vår konto eller på Vipps.

  • Kontonr.: 1295.60.62002
  • Vipps: #24499 Nittedal Taekwondoklubb

Husk å merke betalingen med navn på utøver(e).

Husk også å ta med Taekwondo-pass til graderingen!
Nye utøvere vil få utdelt pass på graderingsdagen.

 

Påmelding stengt. Etteranmelding ved registrering er mulig.

 

Påmeldte

Motatt datoNavn
11.01.2019senseya michelhelan
11.01.2019Andreas Ronni Nicolaisen
11.01.2019Tia Irene Nicolaisen
11.01.2019Lars Svenkerud Lie
10.01.2019Victoria Systad Jakobsen
10.01.2019Julian Wollum Limburg
10.01.2019Bo Adél Dotterud
09.01.2019Lasse Kveum
09.01.2019Madelen Kveum
09.01.2019Alexander L Broderstad
09.01.2019Hedvig Taugbøl
09.01.2019Robert Miller
09.01.2019Luna Sophie Knutsen
09.01.2019Eskil Syver Haukåen Stødle
09.01.2019Yassine Bouaazzati
08.01.2019Martin Peters
08.01.2019Abraham Baskaran
08.01.2019Adrian Bagus Onshus
08.01.2019Elias Sebrani
08.01.2019Stella Victoria Dahle Nedrelid
07.01.2019Glenn Bruce Sangolt Miller
07.01.2019Vidar Alme
07.01.2019Ailin Hasle
07.01.2019Mia Svendsbråten Natvik
07.01.2019Miruja Thayananth
07.01.2019Oviyan Jeyabalan
06.01.2019Tuva Starholm
06.01.2019Frida Starholm
06.01.2019Pavithran
06.01.2019Ingela Lovise Sjåstad Andreassen
06.01.2019Akshayan Murugathasan
06.01.2019Shapnen Murugathasan
06.01.2019Erling Andreas Juliussen
06.01.2019Edvard Johan Dahle Nedrelid
06.01.2019Lucas Narvesen
06.01.2019Hennie Andersen Hammerlund
06.01.2019William Felix Begnum
06.01.2019Lukas Nikolai Begnum
06.01.2019Kyrre Begnum
04.01.2019Vinjar Holen Nordvik
04.01.2019Kasper Andre Granheim
04.01.2019Leah Nathalie Granheim
03.01.2019Petter Ski-Tuhaug
03.01.2019Markus Ski-Tuhaug
03.01.2019Leni Isabel Bråthen
03.01.2019Erika von Enzberg-Viker
03.01.2019Albertine von Enzberg-Viker
03.01.2019Magnus Sande
03.01.2019Thomas Merawe
03.01.2019Christoffer Nyquist-Andersen
03.01.2019Ella Nyquist-Andersen
03.01.2019Jonas Elias Bjørnstad
02.01.2019Ida Rye Neraker
02.01.2019Julie Rye Neraker
02.01.2019Roger Nicolaisen
02.01.2019Simen kvennes
02.01.2019Benjamin Korsmo Walskrå
02.01.2019Silje kvennes
02.01.2019Ola Pfister
02.01.2019Anette Torgersbråten
02.01.2019Ida Marie Erlandsen Nesbakken
02.01.2019Narmiethan Thayananthan
02.01.2019Niruthan Thayananthan
02.01.2019Vivithan Thayananthan
02.01.2019Emil Johan Martinsen
02.01.2019Vetle Skoglund

 

 

Del dette
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin