Gradering 16. januar 2016

Del dette
Facebooktwitterpinterestlinkedin

Belteutdeling

Nittedal Taekwondoklubb inviterer til klubbgradering
Tid: 16. januar 2016
Sted: Google Map iconFolkets Hus Hagan
Hellinga 8A
1481 Hagan
Påmeldingsfrist: 14. januar 2016
Pris (inkl. belte): 250,-
 Foreløpig program
  • 09:00 Oppmøte ungdom og voksne
  • 10:00 Gradering ungdom og voksne
  • 12:00 Oppmøte barn
  • 13:00 Gradering barn

Etter barnegraderingen blir det graderings-seremoni med utdeling av belter og diplomer.

Foresatte, slektninger og venner er hjertelig velkommen til å se på graderingen!

Krav for å kunne gradere
  • Regelmessig oppmøte på treningene
  • Bestått teoriprøve og fysisk test (vil avvikles på trening i desember/januar)
  • Ingen utestående innbetalinger til klubben (treningsavgift o.l.)

Påmelding stengt
Etteranmelding på graderingsdagen er mulig

 

Husk å ta med Taekwondo-pass til graderingen!
Nye utøvere vil få utdelt pass på graderingsdagen.

 

Påmeldte

Motatt datoNavn
14.01.2016Inga Maria Lundquist
14.01.2016Erling Juliussen
14.01.2016Seemone Khan
14.01.2016Shayan Suleman Khan
14.01.2016Amaan Khan
14.01.2016Salen Malaika Khan
14.01.2016Simen Alexander Berntsen
13.01.2016Karl Erik Ryen Sibbern
13.01.2016Eirik Ramstad
13.01.2016Julie Rye Neraker
13.01.2016Ida Rye Neraker
13.01.2016Didrik Endal
13.01.2016Vilde Stenersen
13.01.2016Trym Stenersen
13.01.2016shanchika Anpalagan
13.01.2016Frida Skjærvik Starholm
13.01.2016Tuva Skjærvik Starholm
12.01.2016Kristian Jørgensen Klokkerud
12.01.2016Kim Jakobsen
12.01.2016Victoria Systad Jakobsen
12.01.2016Marius Sandvik
12.01.2016Henrik Edvinsen
12.01.2016Trym Aaslie Jarlsrud
12.01.2016Aldin Sumic
12.01.2016Kewalin Samranpun
11.01.2016Emmelin Elisabeth Silius
11.01.2016William Aleksander Silius
11.01.2016Emil Stensland Sollie
11.01.2016Philip Elias Silius
11.01.2016Oliver Erlund Lauvås
11.01.2016Silje Arnet Evje
11.01.2016Ludvig Arnet Evje
11.01.2016Robert Andre Sørbrøden Miller
11.01.2016Adrian Bagus Onshus
11.01.2016Vidar alme
11.01.2016Tobias Alme Hafel
11.01.2016Kristin Odlo Høye
11.01.2016Lars Kristian Odlo Høye
11.01.2016Tiril Andrea Kongsrud
11.01.2016Toril Svendsbråten
11.01.2016Mia Svendsbråten Natvik
11.01.2016Helene Fredriksen
11.01.2016Marius Engebretsen
11.01.2016Marcus Peters
11.01.2016Birk Dahl Fallingen
10.01.2016Sondre Alfnes
10.01.2016Vebjørn Bye Karlsen
10.01.2016Erlend H. Berger Johnsen
10.01.2016Brage H. Berger Johnsen
09.01.2016Amalie Mago Pedersen
08.01.2016Sigve Rogneby-Sætrang
08.01.2016Lucas Narvesen
07.01.2016Siena Victoria Larsen
07.01.2016David Alexander Larsen
06.01.2016Peder Helmers
06.01.2016Madelen Kveum
05.01.2016Maha Chaudhry
05.01.2016Neha Chaudhry
04.01.2016Oliver Erlund Lauvås

 

 

Del dette
Facebooktwitterpinterestlinkedin